افزونه جلالی را نصب کنید. 16 ربيع أول 1443 Friday, 22 October , 2021 تعداد دیدگاهها : 4×

آغاز پروژه های عمرانی و فرهنگی در گلزار شهدای شریف آباد

شناسه : 1952 10 اکتبر 2021 - 20:46 ارسال توسط :
سرپرست شهرداری شریف آباد از آغاز اجرای پروژه های عمرانی فرهنگی در گلزار شهدای شریف آباد و بهره گیری از ظرفیت محور ترانزیتی امام رضا در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، خبرداد و گفت: نگاه هر روز ما به ارزش های انقلاب باید به گونه ای باشد که ضمن حفظ آن به افزایش فرهنگ ناب ایثارگری بیشتر توجه شود.
آغاز پروژه های عمرانی و فرهنگی در گلزار شهدای شریف آباد
پ
پ

مسیب نعمت پور، از آغاز اجرای پروژه های عمرانی در فاز نخست برنامه های گلزار شهدای شریف آباد و بهره مندی از ظرفیت های محور ترانزیتی امام رضا در ترویج و معرفی گلوگاه استان تهران در حوزه ایثارگری و شهامت و شهادت، خبر داد و گفت: گلزار شهدای شریف آباد در طی سالهای اخیر دچار فرسودگی شده که نیاز آن به ترمیم و بازسازی و در گام بعدی دیوارکشی برای افزایش زیباسازی این آرامستان را بیش از پیش افزایش می دهد.
وی افزود: در این گلزار بیش از ۶ شهید هشت سال دفاع مقدس و ۱۲ شهید مدافع حرم آرامیده اند اما به دلیل فرسودگی محیطی و رفع نشدن مشکلات این گلزار ، جوانان و نسل جدید کمتربه پابوس این شهدا می روند.
سرپرست شهرداری شریف آباد، به ظرفیت محور امام رضا برای ترویج ارزش های انقلاب و جایگاه شهدا در فرهنگ ناب شهادت، افزود: نگاه هر روز ما به ارزش های انقلاب باید به گونه ای باشد که ضمن حفظ آن به افزایش فرهنگ ناب ایثارگری بیشتر توجه و راهکارهای پیشروی آنرا در جامعه افزایش دهیم.


وی گفت: اجرای پروژه های عمرانی چون  اجرای همسطح سازی ، زیباسازی گلزار شهدا و دیوارکشی برای بهره مندی از وصایای شهدا و نام و عکس شهید و ترویج این فرهنگ غنی ایثار پس از طی مسیر مطالعاتی در این شهر آغاز شده که بزودی شاهد نقش آن در شهر و به مدد شهدا در جایگاه های بزرگ تر خواهیم بود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت ارم خبر منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.