افزونه جلالی را نصب کنید. 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021 تعداد دیدگاهها : 4×

تعامل سازنده وزارت نیرو و نیروی انتظامی برای تحقق اهداف مثبت برنامه ریزی شده

شناسه : 565 30 دسامبر 2020 - 23:52 ارسال توسط : نویسنده : ساراپیرانه
فرمانده انتظامی وظیفه شناس تهران بزرگ طبق ماده ۱۳ منشور حقوق شهروندی که هر شهروندی حق دارد از امنیت جانی،مالی، حیثیتی،قضایی، شغلی و اجتماعی برخوردار باشد با برپایی طرح هایی اعم از رعد، صاعقه، کاشف، اقتدار به جمع آوری و دستگیری اراذل و اوباش و معتادین متجاهر پرداخته است.
تعامل سازنده وزارت نیرو و نیروی انتظامی برای تحقق اهداف مثبت برنامه ریزی شده
پ
پ

چند وقتی است طرح تعدیل روشنایی با هدف ثبات شبکه برق و کاستن از مصرف گاز با هدف زایش برق اتفاق افتاده است؛ لیکن از مساله ای مدنی به نام امنیت تسامح ورزیده است و این در حالی است که فرمانده انتظامی وظیفه شناس تهران بزرگ طبق ماده ۱۳ منشور حقوق شهروندی که هر شهروندی حق دارد از امنیت جانی،مالی، حیثیتی،قضایی، شغلی و اجتماعی برخوردار باشد با برپایی طرح هایی اعم از رعد، صاعقه، کاشف، اقتدار به جمع آوری و دستگیری اراذل و اوباش و معتادین متجاهر پرداخته است.

چند زمانی است که، شب های تهران در تیرگی و ظلمت داخل گشته است و به غیر از گذر گاه ها و شوارع حقیقی و اساسی دیگر شوارع بی نور و خموش است و عبور و مرور در آن با بحران مواجه می باشد. این عزم و اراده وزارت نیرو ظاهرا عقلانی و سنجیده ، باعث ایجاد فضای ناامنی و پیدایش بزه و زورگیری می شود.

آیا لازم نیست، تا برای تحقق اهداف مثبت برنامه ریزی شده تعامل سازنده ای بین وزارت نیرو و نیروی انتظامی صورت گیرد؟؟؟؟آیا وقت آن نرسیده که هر ارگانی ساز خودش را ننوازد و با دیگر دستگاه های اجرایی هم سو و هم جهت شود؟؟؟؟

به قلم: ساراپیرانه

انتهای متن/

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت ارم خبر منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.