افزونه جلالی را نصب کنید. 16 ربيع أول 1443 Friday, 22 October , 2021 تعداد دیدگاهها : 4×

دیدار سرزده از شهرستان پاکدشت

شناسه : 1921 09 اکتبر 2021 - 12:44 ارسال توسط :
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی در دیدار از بنیاد شهید و امور ایثارگران پاکدشت گفت:ارتباط و پاسخگویی مناسب، زمینه ساز توسعه خدمت به ایثارگران است.
دیدار سرزده از شهرستان پاکدشت
پ
پ

حسین شکرویان، با حضور سرزده در بنیاد شهید و امور ایثارگران پاکدشت با  ارزیابی مستقیم از نحوه عملکرد کارکنان و رئیس اداره، آن را خوب توصیف کرد و افزود: امروز داشتن ارتباط مناسب و پاسخگویی شفاف مسئله ی مهم و دارای اهمیت بسیار است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهرستان های استان تهران، گفت: با توجه به شدت همه گیری پیک پنجم کرونا ویروس، مشکلات جامعه هدف نیز شدت می یابد، بر همین اساس باید در راستای حفظ سلامت جامعه ایثارگری پاکدشت با بستر سازی برای ارتباط غیرحضوری، شاهد کاهش شکاف اداره با جامعه هدف شهرستان باشیم.
وی همچنین در ادامه اضافه کرد: توسعه راه های مختلفی چون مجازی، تلفن، میتواند میز خدمت را همچنان برای پاسخگویی شفاف و کاهش پیگیری های حضوری شکل دهد تا سریعتر مشکلات پیگیری و جامعه هدف از خدمات دهی این اداره راضی تر باشند.
شکرویان در ادامه با اشاره به فضای اداری در بنیاد پاکدشت اشاره کرد و گفت: اضافه نمودن و یا تامین فضای مناسب اداری مسئله ی دیگر در تسهیل برخی امور است که می تواند تاثیر مناسبی بر دیگر روند عملکرد اداری داشته باشد.
وی در ادامه به تامین نیروی انسانی در پاکدشت اشاره کرد و خاطر نشان کرد: نفرات پاسخگو به درخواست های خانواده ایثارگران صبورانه برای رفاه جامعه هدف تلاش می کنند اما تعداد اندک است که در این مسیر پیگیری و حمایت خواهند شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهرستان های استان تهران، در پایان با اعلام پیگیری برای تاسیس شعبه بانک دی در پاکدشت، تصریح کرد: با توجه به نبود بانک دی در شهرستان و نیاز جامعه هدف به تراکنش های این بانک، بزودی و با طی شدن مسیر اداری، یک شعبه این بانک برای رفع نیاز جامعه ایثارگری شهرستان، در این اداره راه اندازی و به بهره برداری خواهد رسید.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت ارم خبر منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.