افزونه جلالی را نصب کنید. 4 جماد أول 1443 Wednesday, 8 December , 2021 تعداد دیدگاهها : 4×

عضو حذف شده شورای شهر فرون‌آباد به ترکیب اصلی شورا بازگشت

شناسه : 2082 19 اکتبر 2021 - 20:31 ارسال توسط :
ایرنا- "زهرا علی عسگری‌فرد" با رأی دیوان عدالت به عنوان عضو اصلی، وارد شورای این شهر شد.
عضو حذف شده شورای شهر فرون‌آباد به ترکیب اصلی شورا بازگشت
پ
پ

شامگاه دوشنبه و در راستای اجرای مفاد ذیل رای شعبه ۴۵ دیوان عدالت اداری و به استناد تبصره ۴ ماده ۹۲ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، تا تعیین تکلیف نهایی در دیوان عدالت اداری ،مراسم تحلیف زهرا علی عسگری فرد به عنوان عضو اصلی دوره ششم شورای اسلامی شهر فرون‌آباد در فرمانداری پاکدشت برگزار شد.

فرماندار پاکدشت در این مراسم گفت: مهمترین اصل در انجام مأموریت‌های محوله شورای شهر، رفع مشکلات مردم و تلاش در جهت جلب رضایت عمومی جامعه است.

مهدی یوسفی جمارانی افزود: عمل به قانون و شفافیت در امور باعث می‌شود که مردم از فعالیت شورا رضایت داشته و اعضای شورا نیز به درستی جواب اعتماد مردم به آنان را با خدمت صادقانه بدهند.

زهرا علی عسگری فرد در انتخابات ۲۸ خرداد با ۲ هزار و ۴۸۷ رأی به عنوان عضو علی‌البدل شورای شهر فرون‌آباد پاکدشت انتخاب شد که پس از بررسی شکایات واصله، وی بر اساس رأی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات، از عضویت در شورا حذف شد ولی با دیوان عدالت اداری، وی مجددا به عنوان عضو اصلی به جای احد انگیزه وارد شورای این شهر شد.

شهرستان پاکدشت با سه شهر پاکدشت، فرون‌آباد و شریف‌آباد با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

شورای اسلامی شهر فرون‌آباد پنج عضو دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت ارم خبر منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.